Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantor internetowy? To się opłaca

Utworzony 12 kwietnia 2016 r. o 16:20 Powrót do artykułu
po wielu latach korzystania z tradycyjnych kantorów przeszłam na taki internetowy- gieldawalut.com. użytkowanie platformy okazało się łatwiejsze niż się spodziewałam, ceny mile za***yły. z rabatem 80% na prowizję jaki miałam przez cały marzec wymiany były bardzo okazyjne, teraz bez zniżki koszt też niski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo daje szybkość przewalutowań internetowych, przynajmniej dla mnie w biznesie to istotne. Przy wyborze kantoru kierowałem się też tym aby nie pobierał prowizji, łatwiej jest wówczas przeliczyć koszt (jedynie spread w tym wypadku). Na daną chwilę korzystam z pluskantor.pl, spready symboliczne, można sprawdzić w każdej chwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosyć długo byłam zwolenniczką tradycyjnych kantorów , bo w nich można negocjować kurs i tak zwykle robiłam. jak się natomiast zorientowałam że z Plsuakntor.pl też się da ustalić warunki indywidualnie- wystarczy po prostu zadzwonic do firmy, zaczęła wymieniać bezgotówkowo. Oszczędzam sporo czasu, nie patrzę co chwila na zegarek aby zdązyć do kantoru, nie denerwuję się....w obecnych czasach życia w ciagłym biegu to bezcenne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie tak- to się opłaca. Pod warunkiem, że dokonamy trafionego wyboru. Ja mam za sobą różne przygody, jak przez bankową platformę kupowałam walutę, naliczyli mi sporo za przelew, chociaż rachunek walutowy należał do BZ WBK. Trzeba dokładnie czytać jakie są koszty przelewów albo obsługę dopytać o to. Teraz jak z gieldawalut.com wysyłam EUR na to samo konto nic nie płacę:) Znalazłam tę platformę na zasadzie prób i błędów, no ale mam pewność że teraz już kupuję walutę korzystnie i pewnie, bez niespodzianek niegodnych podziękowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno przekonałem się o korzyściach z bezgotówkowej wymiany waluty. 4 rok spłacam kredyt w CHF- kupując na amronet.pl i to jest wyjście oszczędne, ponadto wygodne, znacznie szybciej wszystko odbywa się przelewami niżeli miałbym iść do kantoru stacjonarnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasne, że warto korzystać z nowych technologii. choć kantory internetowe nie są już taką nowością. ja polecam ***ekantor.pl, korzystam gdy mam okazję. super rozwiązanie bez wychodzenia z domu i tracenia nerwów. uczciwie, szybko, sprawnie i bezpiecznie. polecam ***ekantor.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, chyba jakieś 8 lat temu takie kantory się u nas pojawiły, a może nawet wcześniej. Co dziwne są klienci ktorych nadal do nich trudno przekonać. A przecież wystarczy spojrzeć a kursy by zauważyć że przewalutowania bezgotowkowe są bardziej oplacalne. Czasem słyszę, że niektorych "odstrasza" prowizja, ale nie każdy e-kantor ją pobiera, np. Pluskantor.pl nie. Jakiś tam spread jest, tyle że w okolicy 2 groszy, niekiedy mniej, a więc nie ma co się bawiać kosztów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymieniając teraz walutę przez Gieldawalut.com oszczędzam dużo, nawet jak korzystam z opcji kursu dostępnego gdy bardzo mi zależy na czasie. Z platformy realizuję też przelewy za granicę możliwie najniższym kosztem, a więc jak najbardziej sie oplaca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeszcze nie bardzo się na tym znam, dopiero jestem na etapie szukania jakiegoś nie za trudnego w obsłudze e-kantoru, często właśnie patrzę co inni polecają. Na gieldawalut.com zaglądałam już, kursy najlepsze jakie do tej pory znalazłam musze powiedzieć. Jeszcze co prawda decyzji nie podjęłam ale na pewno Giełdę będę miała na oku:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnnie bardzo pozytywnie za***ył pluskantor kiedy dość niespodziewanie musiałem w szybkim czasie wymienić walutę. okazało sie to bardzo proste a miałem obawy co o takich nowinek. teraz już jestem po kilkunastu transakcjach i nie wyobrażam sobie już jak moglem bez takiego ułatwienia zyć. pluskantor ma i tanie kursy walut i jest możliwisć robienia szybkich przelwów zagranicznych , bomba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się opłaca....od paru lat wiem dobrze że tak, współpraca z Amronet przy każdym przewalutowaniu pozwoliła mi sporo pieniędzy zaoszczędzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam od wielu lat korzystam z Cinkciarza. Kantorów jest wiele, ale to właśnie oni byli pierwsi i jakoś mam do nich największe zaufanie, jeszcze nigdy się nie zawiodłem na ich usługach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, o ile macie sprawdzony, pewny i bezpieczny. Wymieniam na Waluteo. Zawsze mam u nich spread poniżej grosza, zawsze darmowe przelewy i cała operacja załatwiana jest szybko. Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić pójście po walutę na miasto z dużą gotówką w kieszeni. Średnio to bezpieczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie patrzę się na starz kantoru tylko na jakość usługi.  Korzystałem z kilku, w sumie wielkich zastrzeżeń nie miałem do żadnego z nich, ale np. Pluskantor.pl lepiej się sprawdził niż kantor który był bardziej popularny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja podobnie, ale tak się składa, że Amronet z którego korzystam jest akurat na rynku bardzo długo. Od kiedy pamiętam jakość usługi na świetnym poziomie i tak zostało, zawsze mogę na ten kantor liczyć, nawet jak niespodziewanie się przytrafi konieczność zakupu waluty w mojej firmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jednak od wielu lat jestem klientem Cinkciarza i nie narzekam. Kwoty jakie wymieniam nie są wysokie a różnica w kursach na poziomie 1 grosza to żadna róznica. Co innego jak bym wymieniała duże kwoty to pewnie bym szukała lepszego kursu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucjanka, przy wyższych kwotach kurs w Cinkciarzu automatycznie zmienia się na lepszy, więc szukanie lepszego kantoru niekoniecznie miałoby sens. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym poszperał jeszcze trochę w Internecie w tym temacie. Sądzę, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lucjanka, przy wyższych kwotach kurs w Cinkciarzu automatycznie zmienia się na lepszy, więc szukanie lepszego kantoru niekoniecznie miałoby sens.
 Ja akurat dużymi pieniędzmi nie obracam, kilka razy do roku potrzebuję jednorazowo ok. 600 EUR i to wszystko, a i tak mi się opłaca wymieniać walutę w kantorze internetowym, na gieldawalut.com kurs dostępny już mi zapewnia odczuwalną oszczędność, choć wiadomo że im większa kwota tym i zyskuje się więcej. Oszczędzam nie tylko bezpośrednio czyli finansowo, bo i na czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jest w PlusKantor, sprawdzałem kilka razy i kurs był lepszy niż w cinkciazu , wieć nie ma  co szukac i zmieniać a korzystałem z obu i co do wygody to porównywalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...